DAMATLIK TRENDLERİ DE DEĞİŞİYOR

4 yıl önce ( 14 Mart 2019 Perşembe )
about-page-img
Sadece gelinlik değil damatlık trendleri de değişiyor, eskiden damatlık dendiğinde çeşitlilik siyah, beyaz lacivert arasında sınırla kalırken şuan takım elbise giymeyen damatları daha çok görüyoruz. Peki hangisi daha güzel? Bana kalırsa ikisinin de iyi kombin edilmiş olanı gayet şık duruyor. Yani burada seninle damat arasındaki uyum düğünü nerede yapacağın gibi detaylar çok önemli, yani eğer çok şık bir otelde veya mekanda düğün yapıyorsan sen de uzun kuyruklu ve duvaklı oldukça şık bir gelinlik giyiyorsan tabi ki damatta şık bir smokin veya takım elbise ile sana eşlik etmeli. Yani burada öne çıkan konu düğünün genel konsepti diyebilirim.

Standart ve şık bir örnekle başlayalım istiyorum…


Bu siyah takım elbise hem şık hem de çok değişiklik istemeyen damat adayları için oldukça iyi bir alternatif! Son dönemde mendilden çok çiçek detayı kullanıldığını da tekrar etmeme gerek yok diye düşünüyorum, birçok yazımda bahsettim. J


Bu renkli ve şahane görseli de buraya eklemeden geçmek istemedim, bu renkli görüntü için damadın arkadaşlarının da payı büyük tabi ki…


Çoğu kişinin damatlık düşüncesinin dışında bir takım belki ama country konsepti ile evlenmeyi planlayan bir çift için bence oldukça şahane bir kombin. Ceketi, yeleği çiçek açmış kravatı ile harika gözüküyor! Siz de açık havada salaş hazırlanmış bir düğün planlıyorsanız bu alternatifi değerlendirmenizi öneririm, hemen damat ile paylaşılsın!


Kendinden beyaz çizgili mavi ceketin kareli bir yelek ile kombinlenmesi ben çok beğendim. Karıştırmaktan korkmayan damat adayları için şahane bir alternatif olacağını düşünüyorum. Hem mendil, hem papyon hem çiçek detayının da kullanıldığı bu damat kombinin de her şey çok karışık gibi gelse de bütünlüğü benim inanılmaz hoşuma gitti, şarap mantarını da çiçek ile birleştirme fikri ise oldukça yaratıcı!


Yine özellikle kır düğünleri için nefis bir öneri olduğunu düşünüyorum bu kombinin, kareli kumaştan oluşan bu takımın çizgileri ile papyon uyum içinde gözüküyor.